Na jak długo potraficie wyłączyć komórkę?

komórkaCzy odważyłby się ktoś z Was pożyć przez 30 dni bez komórki? Po prostu przytrzymujemy na moment czerwony guziczek – telefon się wyłącza, chowamy go do szuflady i zapominamy o nim na cały miesiąc.. Niemożliwe?

Ja dałem radę..

Trochę to było nieplanowane ale fajnie się przy tym bawiłem jak i przy okazji wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałem.. o ludziach..

Pewnego dnia jeżdżąc na nartach, zgubiłem telefon. Dokładnie było to na muldach, przez które zamiast przejechać – przefikołkowałem.. Telefon był biały – śnieg też.. Próbowałem dzwonić ale jakoś wibracji nie było ani widać ani słychać..

Przyznaję, że chwilę ubolewałem nad stratą swej nowej Motorolki.. Niedługo po zdarzeniu, naszło mnie aby nie kupować nowej komórki i wykonać eksperyment polegający na tym, żeby sprawdzić ile osób spośród tych, których miałem wpisanych w telefonie zainteresuje się faktem niemożności dodzwonienia się do mnie i ile osób spróbuje mnie jakoś inaczej złapać.. Z całej gamy ‚przyjaciół’, tylko 2 osoby zdobyły się na czyn dodarcia do biedaka bez komórki (nadmienię, że nie było fb więc kontakt z kimś był nie aż tak łatwy jak dziś). Czego mnie to nauczyło? Przede wszystkim tego, że ludzie są zbyt zajęci sobą by pomyśleć czasem o innych bezinteresownie.. Zacząłem od tamtej pory też tzw. ‚filtrowanie przyjaciół’..

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s